حضور انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

شناسه : 3863724

حضور انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوریحضور انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

 

همزمان با برپایی نمایشگاه هفته پژوهش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان، انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور در غرفه‌ی این دانشگاه به ارایه دستاوردهای علمی خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این نمایشگاه که از روز یکشنبه اول دی ماه جاری تا امروز سوم دی در محل دایمی نمایشگاه های بین‌المللی اهواز برپاست، انجمن های علمی دانشجویی ژنتیک و بیوتکنولوژی، علوم زیستی، مکاترونیک، بازی‌های رایانه‌ای، مشاوره، روان‌شناسی، آمار، فیزیک، مواد و متالورژی، برق، زراعت، نجوم، شیمی و فناوری های همگرا در قالب غرفه دانشگاه، دستاوردهای یک‌ساله خود را به نمایش گذاشتند.

در این نمایشگاه، انجمن علمی دانشجویی بازی های رایانه ای، از بازی رایانه ای تازه‌ساخته‌شده رونمایی کردند. همچنین انجمن‌های مشاوره و روانشناسی به انجام تست‌های تخصصی برای بازدیدکنندگان از غرفه پرداختند. انجمن علوم زیستی و ژنتیک بیوتکنولوژی نیز تست‌های اندازه‌گیری قند خون و تعیین گروه خونی را انجام دادند. همچنین در این نمایشگاه از ربات مسیریاب ساخته شده در دانشکده مهندسی، رونمایی شد.

در آیین گشایش این نمایشگاه، دکتر شریعتی استاندار خوزستان، دکتر خواجه رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، دکتر کاظمی نژاد رییس پارک علم و فناوری و اعضای هیئت رییسه دانشگاه شهید چمران اهواز از غرفه انجمن های علمی دانشجویی بازدید کردند.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.