دکتر یاری: کیفیت نمایشگاه هفته پژوهش نسبت به سال‌های گذشته ارتقا پیداکرده است

شناسه : 3864555

دکتر یاری: کیفیت نمایشگاه هفته پژوهش نسبت به سال‌های گذشته ارتقا پیداکرده است


/در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری/

/در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری/

دکتر یاری: کیفیت نمایشگاه هفته پژوهش نسبت به سال‌های گذشته ارتقا پیداکرده است

 

 

مدیر حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: نمایشگاه امسال نسبت به سال‌های گذشته ازنظر تنوع محصولات و حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها بهتر از سال‌های گذشته برگزارشده است .

دکتر علی یاری در حاشیه برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری امسال در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، افزود: اگرچه مدت‌زمان برپایی این نمایشگاه محدود است اما همچنان شاهد حضور گسترده مردم و مسئولان استان و بازدید آن‌ها از غرفه‌های دانشگاهی هستیم.

مدیر حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، ادامه داد: در این نمایشگاه گروه‌های متعدد انجمن‌های علمی دانشگاه شهید چمران اهواز حضور پیداکرده‌اند و از این غرفه استقبال خوبی نیز صورت گرفته است.

وی بیان کرد: امسال با توجه به محدود بودن فضا تعداد انجمن‌های شرکت‌کننده در این نمایشگاه کمتر بوده اما با تقسیم‌کار توانستیم از ۶۰ انجمن حدود ۲۵ انجمن را برای حضور در این نمایشگاه ساماندهی کنیم.

یاری تصریح کرد : بیشتر این انجمن‌ها نیز مربوط به حوزه‌های فنی و مهندسی و علوم پایه و کشاورزی است.

گفتنی است هفته پژوهش و فناوری امسال از ۲۳ تا ۲۸ آذرماه برگزار شد.

همچنین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خوزستان در سال ۹۸ یک‌شنبه اول دی‌ماه با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان، دکتر خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و جمعی از مسئولان استانی آغاز به کارکرد و امروز سه‌شنبه سوم دی‌ماه آخرین روز از این نمایشگاه است.

غرفه دانشگاه شهید چمران اهواز با ارائه دستاوردهای پژوهشی واحدهای مختلف و همچنین حضور انجمن‌های علمی دانشجویی و شرکت‌های دانش‌بنیان مرکز رشد و فناوری دانشگاه در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان برپاشده است.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.