نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری به کار خود پایان داد

شناسه : 3867100

نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری به کار خود پایان دادنمایشگاه هفته پژوهش و فناوری به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز ، نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری سال ۹۸ در روز یکم دی ماه کار خود را آغاز کرد و شامگاه سه شنبه سوم دی ماه به پایان رسید.

غرفه دانشگاه شهید چمران اهواز به همراه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه و همچنین شرکت های مستقر در مرکز رشد و فناوری این دانشگاه در این سه روز دستاوردهای خود را برای عموم به نمایش گذاشتند‌.

بیش از یک هزار نفر در این مدت از غرفه دانشگاه شهید چمران اهواز و انجمن‌های علمی دانشجویی دیدن کردند و از نزدیک با طرح ها، اختراعات و ایده های برتر و بازی های فکری و رایانه ای دانشجویان آشنا شدند .

در نخستین روز از برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری دکترغلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز به همراه جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه حضور داشتند و از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کردند.

در روزهای دوم و سوم این نمایشگاه نیز جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه با حضور درغرفه دانشگاه شهید چمران اهواز از نزدیک فعالیت های دانشجویان را مورد ارزیابی قرار دادند.

در این نمایشگاه انجمن های علمی دانشجویی ژنتیک و بیوتکنولوژی، علوم زیستی، مکاترونیک، بازی‌های رایانه‌ای، مشاوره، روان‌شناسی، آمار، فیزیک، مواد و متالورژی، برق، زراعت، نجوم، شیمی و فناوری های همگرا در قالب غرفه دانشگاه، دستاوردهای یک‌ساله خود را به نمایش گذاشتند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.